Bejeweled Classic

Zeka Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 125,6 MB
  • Sürüm 2.5.0
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici ELECTRONIC ARTS
Bejeweled Classic indir; Gelişmiş düzeyde eşleştirme ögeleri üzerine tasarlanan Bejeweled Classic mobil oyununda ücret ödemeden yer alabilirsiniz.

Gelişmiş düzeyde eşleştirme ögeleri üzerine tasarlanan Bejeweled Classic mobil oyununda ücret ödemeden yer alabilirsiniz. Oyunu oynamak için iOS akıllı cep telefonunuza ya da tabletinize ücretsiz bir şekilde indirerek oynamaya başlayabilirsiniz. Oyunun oynanış mantığı çok basittir. Platform üzerinde yer alan parlak ögeleri aynı olanlar işle eşleştirerek platformu temizlemeye çalışacaksınız. Güçlü yeni mücevherlerle yüzyılın en popüler bulmaca oyununu oynamak için sizde Bejeweled Classic deneyimini yaşayabilirsiniz.

Orijinal eşleştirme ögelerini bir araya toplayan Bejeweled Classic bulmaca oyununda akıllı cihazlarınızın dokunmatik kontrollerinden faydalanabilirsiniz.Birbirinden farklı oyun modu olan Bejeweled Classic sayesinde akıllı cihazınızda eşsiz anlar yaşayacaksınız. Oyunun, klasik modunda orijinal oyun yapısının tadını çıkarın, Lightning'de zamana karşı yarış, Diamond Mine'de hazine için derinlik kazın, Zen'de rahatlatıcı bir inzivaya çıkın, Kelebekler'de aç bir örümcekten kelebekleri kurtarmak için mücevherleri eşleştirin.

Oyunun her modunda farklı bir eğlence ve macera sizi bekliyor olacak. Rengarenk bir platform üzerinde heyecan dolu anlar yaşamak için platform üzerinde yer alan mücevherleri eşleştirerek puan kazanacaksınız. Kazandığınız puanlar size ekstra can ve güçlü ögeler kazandıracaktır. Her bir oyun ögesini doğru zamanda kullanarak az hamle ile çok mücevheri eşleştirmeyi deneyin. Son zamanların en keyif verici eşleştirme oyunu olarak karşımıza çıkan Bejeweled Classic değerli mücevherler üzerine kurulan kocaman bir dünyadır. Birbirinden farklı oyun seviyeleri olduğu gibi aynı zamanda ilerleyen seviyelerin her biri daha da zorlaşmaktadır. Bu gözünüzü korkutmasın kazanmak için zorlukların üstesinden gelecek gücce sahipsiniz ve tüm eşleştirmeleri anında yaparak puan kazanacaksınız.

Çeşitli yönlendirmeler doğrultusunda platformu mücevherlerden temizlemek için güçlü unsuları elde edeceksiniz. Kazanmak için istenilen düzeyde puan elde etmeniz gerekiyor. Üç'ün üstünde eşleştirme yaparak her zaman daha fazla puan elde edebilirsiniz. Tüm becerilerinizi geliştirerek sistematik bir şekilde ilerleme kat edecek ve puan tablosundaki yerinizi yükselteceksiniz. Zirve sadece tek kişiliktir, bunu göz önünde bulundurarak eşleştirme yapın.

Bejeweled Classic mobil oyununda kazandıkça farklı seviyelere geçmeye hak kazanacaksınız. Çok yönlü becerilerinizi kanıtlamak için gösterişli Bejeweled rozetleri ve Game Center başarıları kazanın ve en yüksek skor için Game Center skor tablolarında dünyaya ve arkadaşlarınıza karşı rekabet edin. Her rekabet esnasında yapacağınız hamlelerin her birini hesaplayarak eşleştirme yapın. Her mücevherin farklı puan sistemi bulunuyor. Rakiplerinizin performanslarına dair daha yüksek skor edeceksiniz. Liderlik tablosunun birinci sıralamasında yer alarak rakiplerinize karşı güç gösterisi yapabilirsiniz.

Bejeweled Classic indir